EB Support: Bezpłatne konsultacje employer brandingowe

Grupa MBE

Sprawdź, jak się umówić na rozmowę z naszymi ekspertami.

Wiemy, że prowadzenie projektów EB-owych może być wyzwaniem. Czasami brakuje pomysłów lub odpowiednich narzędzi, a czasami po prostu przydałaby się druga para oczu, by spojrzeć na projekt z innej perspektywy.  

Dlatego stworzyliśmy nową usługę EB Support, czyli branżowe konsultacje z naszymi ekspertami z takich obszarów EB jak: badania, strategia czy wdrażanie.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE 

każdy piątek, 12:00 – 14:00, 30-minutowe sloty 

Skąd ten pomysł? 

„Agencyjna część Grupy MBE to 25 ekspertów z każdej dziedziny employer brandingu” – mówi Edyta Sander, nasza Head of Employer Branding Operations. – „Dzielenie się wiedzą leży u podstaw naszych działań: prowadzimy branżowego bloga, webinary, opisujemy case studies klientów, uczestniczymy w konferencjach. EB Support to kolejny pomysł, jak dzielić się naszą ekspertyzą z firmami, które potrzebują EB-owego wsparcia. 

Często dostajemy pytania o pomoc od naszych obecnych lub byłych klientów – nie jest to pełna realizacja projektu, a doraźny consulting, wynikający z bieżących potrzeb. Teraz zapraszamy wszystkich pracodawców, bez względu na to, czy kiedykolwiek z nami współpracowali, czy nie, na darmowe konsultacje.  

Po prostu – masz pytanie, problem, utknąłeś w miejscu ze swoim EB-owym projektem? Zapraszamy do EB Support!” 

Dlaczego warto skorzystać z EB Support? 

EB Support jest skierowany do wszystkich specjalistów z obszarów employer brandingu, HR oraz rekrutacji, którzy potrzebują wsparcia w swoich EB-owych działaniach. 

W trakcie 30-minutowej konsultacji zapewniamy: 

1. Dostęp do wiedzy eksperckiej: Skorzystajcie z doświadczenia naszych specjalistów zupełnie za darmo. 

2. Indywidualne podejście: Każda konsultacja jest skrojona na miarę Waszych potrzeb. 

3. Praktyczne rozwiązania: Otrzymacie konkretne porady i strategie, które możecie od razu wdrożyć w swojej organizacji. 

Jak to wygląda?  

EB Support będą odbywać się regularnie w każdy piątek, od 12:00 do 14:00. Każda sesja to 30 minut, podczas których możecie przedyskutować wybrane przez siebie zagadnienia z naszymi ekspertami. I co najważniejsze – każde spotkanie jest dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. 

Jak się zapisać? 

To proste! Wystarczy na stronie zapisów wybrać pasującą datę, opisać wasze EB-owe wyzwania, a my dopasujemy eksperta, który spotka się z Wami w wybranym przez Was terminie.  

Zapraszamy już od 7 czerwca!