EB House

by mbe

Szukasz kompleksowej oferty szkoleń z employer brandingu?

Lata doświadczenia, ogrom branżowej pasji, tona wiedzy i szczypta humoru (no dobrze, czasem całe wiaderko) – z takich połączonych składników stworzyliśmy przepis na nasz otwarty uniwersytet employer brandingu. Dobrze wiemy, że EB to ważna sprawa, o którą wcześniej czy później upomni się każdy nowoczesny biznes. Idea naszej szkoły zrodziła się z chęci dzielenia się naszym doświadczeniem w przyjemny i skrojony do Twoich potrzeb sposób – witamy w EB House by MBE.

Szkolenia

Nasze szkolenia odbywają się stacjonarnie w Krakowie i Warszawie. Ceny spotkań zależą od tematu i czasu trwania. Możesz też wykupić cały cykl i skorzystać z dodatkowej zniżki! Szczegóły poznasz w opisie każdego ze szkoleń:

Szukasz ceny? Kliknij na nazwę naszego cyklu lub konkretnego spotkania!

 • Jak stworzyć strategię EB i określić EVP
  szczegóły
 • Employee advocacy - ambasadorzy w EB
  szczegóły
 • Komunikacja wewnętrzna
  szczegóły
 • EB starter
  szczegóły
 • University relations
  szczegóły
 • Candidate & Employee Experience
  szczegóły
 • Eventy i kampanie w employer brandingu
  szczegóły
 • Ścieżka talentu i narzędzia employer brandingowe
  szczegóły
 • Grupy docelowe i persony employer brandingowe
  szczegóły

Pora na ruch z Twojej strony!

Wybierz temat, który Cię interesuje.

Nie wiesz, które szkolenie wybrać? Nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci podjąć decyzję, albo przejdź całą ścieżkę nauki, by poznać wszystkie najważniejsze elementy employer brandingu.

wybierz szkolenie

Dlaczego warto?

Razem z nami nauczysz się, jak tworzyć wyjątkową markę pracodawcy – w EB House czekają na Was:

Teoria i praktyka

Zdobędziesz niezbędną wiedzę i od razu wykorzystasz ją w praktyce podczas ćwiczeń grupowych – często od ręki rozwiązując swoje zawodowe case'y i wyzwania!

Techniki, narzędzia i procesy

Poznasz wygodne rozwiązania, pożyteczne wskazówki i inspirujące przykłady – działania EB wdrożysz niemal od ręki.

Aktualne trendy

Dowiesz się, jak wygląda dzisiejszy krajobraz EB, zajrzysz za kulisy współczesnych kampanii, dowiesz się, jak dopasować działania do zmiennych grup docelowych i rynkowej dynamiki.

Kompleksowe podejście

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w branży, czy masz już bogate doświadczenie – u nas znajdziesz warsztaty, które pozwolą uporządkować, pogłębić, poszerzyć lub odświeżyć wiedzę o wszystkich 50 shades of EB :)

Personalizowany wymiar

Przed szkoleniem dopytamy się, co Cię szczególnie interesuje i dopasujemy przebieg warsztatów do Twoich oczekiwań i konkretnych wyzwań, z którymi przychodzisz.

Modułowa formuła

Nasza oferta jest jak EB-owe klocki LEGO – sam/a decydujesz, które szkolenia są Ci najbardziej potrzebne i budujesz z nich swoje własne, niepowtarzalne edukacyjne doświadczenie.

Kameralne grupy

W szkoleniu uczestniczy nie więcej niż 10 osób. Na tyle dużo, że będziesz mieć okazję do wartościowej wymiany doświadczeń, na tyle mało, że możemy z uwagą pochylić się nad tematami, z którymi przyjdziesz.

Doświadczeni przewodnicy i przewodniczki po świecie EB

Już od niemal 15 lat tworzymy EB dla małych i dużych organizacji – z nami przejdziesz lekko i bezboleśnie przez wszystkie zawiłości EB-owego świata.

Kto u nas szkoli?

Brzmi interesująco?

zapisz się

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych szkoleń?
Napisz do nas na ebhouse@grupambe.pl