POV: szukasz pracy, a my zrobiliśmy ebooka, żeby dało się ogarnąć tę robotę

Paula Zawol

Życzymy powodzenia i zapraszamy do lektury!

Rozpoczęliście studia i czujecie się trochę zagubieni na rynku pracy? A może zastanawiacie się, co może Wam pomóc w budowaniu kariery zawodowej? Nie wiecie, czy wybrać się na targi pracy, czy może lepiej zostać ambasadorem jakiejś dobrej marki? I co wpisać na LinkedInie, skoro brakuje Wam doświadczenia?  

Nie martwcie się, jesteśmy tu po to, żeby Wam pomóc! 

Przekazujemy w Wasze ręce e-book – przewodnik stworzony dla studentów przez ekspertów MBE. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam on nieco zawodowy start i odpowie na nurtujące Was pytania. A może stanie się także źródłem inspiracji?  

Życzymy powodzenia i zapraszamy do lektury! 

Zespół MBE 

LINK DO POBRANIA

Tagi
Paula ZawolEmployer Branding Strategy Coordinator
Cross
Paula ZawolEmployer Branding Strategy Coordinator

Absolwentka kierunków pedagogicznych i psychologicznych oraz studiów Employer Branding na ALK w Warszawie. Swoje doświadczenie, zarówno w miękkim, jak i twardym HR, zdobywała w sektorze bankowości. Realizowała m.in. takie projekty, jak: tworzenie i realizacja planów szkoleniowych, opracowywanie i wdrażanie systemów motywacyjnych i zaangażowania pracowników. Obecnie projektuje strategie i wdraża rozwiązania w zakresie rekrutacji i budowania marki pracodawcy. Jej pasją jest EB a także rozwój i psychologia zachowań ludzkich.