Potrzebujesz wsparcia specjalistów od employer brandingu?

W takim razie jesteś pod właściwym adresem. Poznaj zakres naszych działań i zobacz, jak robimy EB.
01Badania i audyt

audyt używanych narzędzi

Określamy sytuację wyjściową Waszej organizacji: analizujemy zbierane przez Was dane i przeprowadzamy audyt aktualnie wykorzystywanych narzędzi.

benchmarking

Tworzymy dla Was benchmarki, przeprowadzamy analizę działań konkurencji i sprawdzamy, jak na tle innych firm pozycjonujecie się jako pracodawca.

badania ilościowe i jakościowe

Projektujemy i przeprowadzamy dla Was działania wewnętrzne (m.in. badania zaangażowania, satysfakcji, grupy fokusowe i wywiady indywidualne) i zewnętrzne (m.in. badanie rozpoznawalności), których celem jest lepsze poznanie oczekiwań Waszej grupy docelowej.

02Strategia i EVP

opracowanie EVP

Pomagamy Wam w zweryfikowaniu i zdefiniowaniu EVP (Employer Value Proposition), a następnie wspólnie ustalamy, jak skutecznie komunikować je w grupach docelowych.

strategia employer branding

Razem określamy cel prowadzonych działań, grupę docelową oraz styl komunikacji z pracownikami i kandydatami. Przygotowujemy dla Was komunikację wizualną, listę proponowanych narzędzi, a także ustalamy kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), które mierzymy po wdrożeniu strategii.

03Media rekrutacyjne

przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości"

Wydajemy rocznik skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i studentów oraz absolwentów stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Publikujemy artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej w branży finansowej, bankowości i BPO/SSC oraz przedstawiamy profile najlepszych pracodawców.

KarierawFinansach.pl

Prowadzimy serwis rekrutacyjny dla specjalistów z branży finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz sektora BPO/SSC. Oprócz ofert pracy publikujemy artykuły o wysokiej zawartości merytorycznej, aktualne informacje z branży i poradniki, które pozwalają kandydatom z sukcesem przejść przez proces rekrutacji.

CareersinPoland.com

Prowadzimy największy serwis rekrutacyjny w Polsce skierowany do obcokrajowców zainteresowanych pracą w naszym kraju. Publikujemy porady dotyczące organizacji życia w Polsce, artykuły przedstawiające Polskę jako ciekawe miejsce do zamieszkania oraz sylwetki pracodawców otwartych na rekrutację cudzoziemców.

04Kampanie wizerunkowo-rekrutacyjne

kampanie online/offline

Prowadzimy dla Was kampanie online i offline, do których tworzymy materiały wizerunkowe i rekrutacyjne – gadżety, zdjęcia, bannery, grafiki, standy promocyjne, reklamy wielkoformatowe i niestandardowe.

wydarzenia online/offline

Kompleksowo wspieramy Waszą firmę w organizacji wydarzeń dla pracowników i kandydatów – webinarów, meetupów, imprez integracyjnych, konferencji, dni otwartych i wielu innych eventów. Zapewniamy Wam stałą obsługę logistyczną (transport i magazynowanie), dbamy o materiały reklamowe i prezenty dla uczestników.

05Social media i digital

doradztwo

Doradzamy Wam w zakresie prowadzenia komunikacji z kandydatami online – przeprowadzamy audyt ofert pracy, stron karierowych, firmowych mediów społecznościowych.

obsługa social media

Prowadzimy komunikację Waszej firmy w karierowych mediach społecznościowych w oparciu o istniejące EVP, strategię EB i key visual. Zajmujemy się obsługą Waszych kont na Facebooku, LinkedInie czy Instagramie, a jeśli jest taka potrzeba – pomagamy Wam w założeniu nowych.

planowanie i realizacja kampanii

Szczegółowo planujemy i przeprowadzamy dla Was płatne kampanie (zasięgowe i rekrutacyjne) w mediach społecznościowych. Określamy ich budżet, harmonogram oraz grupy docelowe, mierzymy ich efekty i odpowiednio optymalizujemy.

content marketing

Tworzymy wartościowe i angażujące treści promujące wizerunek Waszej firmy jako pracodawcy. Przygotowujemy dla Was materiały redakcyjne, takie jak teksty na stronę www, informacje prasowe, newslettery, e-booki i wpisy na firmowego bloga.

kreacja

Projektujemy dla Was profesjonalne, estetyczne i kreatywne projekty graficzne, dbając o to, aby wykonane kreacje spełniały wszystkie wytyczne i oczekiwania Waszej organizacji.

06konsultacje i szkolenia EB

Udzielamy konsultacji z zakresu budowania marki pracodawcy, a także organizujemy warsztaty i szkolenia, by pomóc Wam i Waszym pracownikom dowiedzieć się więcej na temat employer brandingu.

zróbmy razem
employer branding!

Nazywam się *i reprezentuję firmę
Nie mogę się doczekać, by porozmawiać z wami o *
Proszę o odpowiedź na e-mail *
Chętnie porozmawiam również przez telefon, mój numer to
* pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę MBE sp. z o.o. moich danych osobowych w celu realizacji zapytania wysłanego przez formularz. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.