Allegro

#dobrzetuprogramować

Z Allegro współpracujemy nieprzerwanie od 2019 roku. Wspólnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt mniejszych i większych projektów: od badań i przeprowadzenia dwóch strategii (na lokalnym i ogólnopolskim rynku), poprzez obsługę kreatywną, graficzną i copywriterską, po kampanie 360, obsługę targową i koordynację gadżetów dla pracowników i kandydatów. Szczególnie dumni jesteśmy z:

01#dobrzetuprogramować

Strategia oraz kampania wizerunkowo-rekrutacyjna // nagroda główna Employer Branding Excellence Awards

Projekt #dobrzetuprogramować był odpowiedzią na potrzeby biznesowe krakowskiego oddziału Allegro. Na starcie określiliśmy punkt wyjścia: poziom rozpoznawalności Allegro na rynku pracy w Krakowie oraz cele rekrutacyjne i wizerunkowe, jakie chcemy osiągnąć w 2020 i pierwszej połowie 2021 roku. Założyliśmy też, że na początku 2021 powtórzymy badanie wizerunku, aby potwierdzić skuteczność działań. 

Elementy projektu: współpraca z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie (merytoryczna i wizerunkowa), kampania wizerunkowa:  „Dobrze tu być, w Krakowie – Dobrze tu programować” (2020) oraz kampania wizerunkowo-rekrutacyjna: „Jak to jest w Allegro?” – www.jakwallegro.pl (styczeń-czerwiec 2021). Uruchomienie ogólnopolskiego programu Allumni dla byłych pracowników Allegro (budowanie społeczności, możliwość powrotu do firmy lub polecenia odpowiedniego kandydata – pierwszy tego typu program w polskiej firmie IT).

02Kreacja nowej konferencji Allegro UX design

Zbudowaliśmy key visual konferencji UX design oraz dopasowaliśmy go do wszystkich środków komunikacji.

03Branding sali dla studentów na Akademii Górniczo-Hutniczej

W porozumieniu z przedstawicielami uczelni oraz klienta wyremontowaliśmy jedną z sal na SGH oraz dopasowaliśmy do stylu Allegro Tech.

04Obsługa logistyczna i gadżety

Nieustannie pomagamy Allegro w ich obecności na wydarzeniach offline rozsianych po całej Polsce. Odpowiadamy za utrzymanie oraz montaż głównego stoiska. Produkujemy nowe materiały według zapotrzebowań zgłaszanych na bieżąco przez klienta.

05Kreacje graficzne

Przygotowaliśmy materiały graficzne na potrzeby kampanii offline i online.